محصول لاغری green coffee برند سهله با کیفیت عالی

قهوه سبز سهله بهترین محصول لاغری

تاثیر محصول لاغری green coffee بر بدن انسان به چه صورت است؟ آیا این محصول پس از گذشت زمانی طولانی اعتیاد آور نمی باشد؟ افرادی که دچار کاهش وزن می شوند در صورت کنار گذاشتن قهوه سبز سهله دچار بازگشت وزن نمی شوند؟ اگر عملکرد دقیق قهوه سبز سهله را بررسی نماییم متوجه می شویم که معجزه طبیعت همین محصول است!

محصول لاغری green coffee دشمن چاقی

حتما دیده اید فردی که دچار کاهش وزن محسوسی می شود از سوی اطرافیان خود بمباران شده و اغلب افراد به دنبال روشی هستند که فرد توانسته خود را با آن به وزن ایده آل برساند. گاه تعداد سوالات آنقدر زیاد است که مجالی برای پاسخ نیست.

در واقع افرادی که دارای چاقی های افراطی هستند در واقع هیچ وقت لاغر نبوده اند و از همان دوران کودکی دارای وزن بیشتری نسبت به سایر هم سن و سال های خود هستند. اما مهم این است که چاق تر نشویم! با اضافه شدن وزن اولین اتفاقی که بر روی بدن انسان صورت می پذیرد چین و چروک هایی است که بسیار آزار دهنده هستند. عموما افرادی که دارای اضافه وزن هستند اطراف شکم و پهو همینطور ران هایشان بیشتر در معرض چاقی قرار می گیرد و پوشیدن لباس های زیبا برایشان تبدیل به یک آرزو می شود. این افراد در ابتدا شروع به رژیم های سخت می گیرند به عنوان مثال غذاهای چرب و سرخ کردنی را به کل کنار می گذارند! در صورتی که اشتباه است در واقع بدن نیاز به چربی نیز دارد. محصول لاغری green coffee کمک می کند چربی های سالم را نگاه داشته و چربی های اضافی کنار بروند.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۲۵۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۸۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۶۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

محصولات لاغری گرین کافی

قهوه سبز سهله بهتر است یا ورزش؟

گام دومی که افراد چاق به سراغ آن می روند ورزش های سخت و رفت و آمد به باشگاه می باشد اما در نهایت متوجه می شوند که وزنشان بیشتر شده است! علت چیست؟

بسیار ساده است وقتی به صورت افراطی اقدام به ورزش نمایید ضمن آسیب رسیدن به زانو و کمر خود، بدن شما احساس قحطی نموده و به شما اخطار گرسنگی می دهد به این ترتیب شما به دنبال غذا آن هم به صورت غیر اصولی و افراطی می روید و همه چیز بدتر خواهد شد!

بنابراین مقایسه ورزش و محصول لاغری green coffee جالب نیست! زیرا ورزش های روزانه و روتین جزء جدا نشدنی بدن فرد بوده و می بایست انجام شود اما چربی های عجیب و غریب اطراف شکم و پهلو به سادگی از بین نمی روند. قهوه سبز سهله سعی می کند سوخت و ساز بدن را افزایش داده و بدن احساس سیری کند به این ترتیب دیگر مصرف غذا اصولی تر می شود.

قهوه سبز سهله را چطور مصرف کنیم؟

به طور کلی استفاده از محصول لاغری green coffee 2 الی سه بار در روز به همراه صبحانه و نهار پیشنهاد می شود. البته این میزان می تواند کم و زیاد شود اما استفاده از روالی منظم سبب می شود که بدن فرد ارتباط بهتری را با محصول برقرار نماید. پس از گذشت دو هفته مصرف قهوه سبز سهله خودتان را وزن کنید و یا به سراغ لباس هایی بروید که برایتان تنگ شده و غیر قابل استفاده بوده اند، نتایج حتما چشم گیر هستند. قهوه سبز سهله علاوه بر کاهش وزن سبب تناسب اندام و کمتر شدن سایز نیز می شود.

حتما می دانید که سایز صحیح به اندازه کم کردن وزن اهمیت دارد در واقع عضله سازی از مسایل بسیار مهمی است که می بایست مورد توجه قرار بگیرد. قهوه سبز سهله باعث می شود آن چیزی که در آن می بینید باور نکنید!

سوالات رایج در خصوص قهوه سبز سهله

آیا پس از مصرف محصول لاغری green coffee و کاهش وزن پوست بدن کشیده می شود؟ این محصول به دلیل داشتن اسید کلروژنیک و همین دانه های قهوه کباب نشده (فرآوری نشده) باعث کشش پوست نمی شود!

قطعا کاهش وزن با شلی پوست همراه است اما مصرف قهوه سبز سهله سبب سلولیت نشده و پوست به سرعت سفت می شود.

آیا مصرف قهوه سبز سهله می بایست با رژیم غذایی خاصی همراه باشد؟ دقت کنید که داشتن اصول غذایی صحیح برای افرادی دارای وزن مناسب هم هستند لازم است در واقع هرچه از غذاهای چرب و شیرینی های مصنوعی فاصله گرفته شود بهتر است اما اگر قهوه سبز سهله را به صورت منظم استفاده نمایید نیازی به رژیم غذایی نخواهید داشت.

برای خرید یک بسته قهوه سهله دم کردنی + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی(هدیه) با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته قهوه سهله تی بگ + ۲۰ عدد دمنوش گل محمدی (هدیه) با قیمت ۲۵۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله دم کردنی با قیمت ۸۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج سه بسته ای قهوه سهله تی بگ با قیمت ۶۸ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید و و یا برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

مصرف قهوه سبز سهله پس از چه دوره ای مشخص می شود؟

به طور کلی محصول لاغری green coffee در بدن هر کسی می تواند متفاوت عمل نماید، در واقع فردی با مصرف دو هفته از این محصول با کاهش وزن چشم گیری همراه بوده و فرد دیگری نیاز به زمان حداقل یک ماه به این محصول خواهد داشت.

بنابراین با دید منطقی اقدام به استفاده از قهوه سهله نموده و مطمئن باشید که محصول انتخابی هیچ گونه عوارضی برای شما فراهم نمی سازد. عموما محصول مورد نظر برای افرادی که زمان مناسبی برای ورزش نداشته و همینطور از رژیم های غذایی خاص به ستوه آمده اند می توانند از این محصول استفاده نموده و به نتیجه دلبخواه خود برسندو قهوه سهله سبز دارای کیفیت ایده آلی است و سبب کم خونی و مشکلات عصبی نمی شود.

خرید این محصول به صورت اینترنتی و با بهترین کیفیت فراهم شده است. کافیست یک دوره از این محصول استفاده نمایید به این ترتیب قطعا به جواب دلخواه خواهید رسید


ن : مهران
ت : سه شنبه 17 مهر 1397

خرید محصول

شما ابتدا محصولتان را دریافت خواهید کرد و سپس وجه کالا را به ما خواهید داد.

امکان خرید تلفنی و خرید پستی و خرید نقدی نیز در سایت مهیا شده است.

حق انتخاب با شما است که کالایی تقلبی را با قیمت پایین تر تهیه کنید و یا به دنبال محصول اصلی با کیفیت بالا باشید

محصول ژل طبی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش 5 سانتیمتر قد و کیفیت متوسط با قیمت 19800 تومان.

خرید پاشنه افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد 5 سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت 24800 تومان.


خرید پاشنه افزایش قد

در مورد ژل افزایش قد بیشتر بدانید

در مورد ژل افزایش قد بیشتر بدانید :

یکی از مهمترین دغدغه هایی که اکثر جوان ها گرفتار آن هستند مشکل کوتاهی قد است . برای برطرف کردن این مشکل می توان روش ها و راهکار های مختلفی را ارائه داد که از جمله آنها استفاده از انواع قرص ها و داروهای شیمیایی و همچنین انجام عمل های جراحی از این نوع روش ها محسوب می گردند. اما به واقع برای رسیدن به قد و قامت دلخواه نمی توان به داروهای شیمایی روی آورد و یا تن به عمل های سنگین جراحی داد. در واقع برای رفع این مشکل اگر بخواهیم سریع ترین و کم هزینه ترین راه را پیشنهاد کنیم می توان محصول پاشنه ژله ای افزایش قد را معرفی کرد. این محصول در قالب چند لایه سلیکونی که بروی هم قرار می گرند طراحی شده و براحتی می تواند برای شما به میزان حداکثر 5 سانتیمتر افزایش قد را به همراه داشته باشد.

شما برای خرید پاشنه مخفی در هر کجای کشور که باشید تنها کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در بالا نیز به صورت کامل توضیح دادیم کلیک نمایید و سفارش خود را به صورت انلاین ثبت کنید و در کمتر از چند روز آنرا درب منزل خود دریافت و سپس وجه کالا را به مامور پست بپردازید.محصول پاشنه مخفی ژله ای در فروشگاه تهران ژل در دو مدل ایرانی با کیفیت متوسط و مدل خارجی با کیفیت درجه یک ارائه شده است .بسیاری از مشتریان از ما تفاوت میان این دو محصول را می پسند که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • محصول پاشنه مخفی افزایش قد مدل ایرانی دارای جنسی سفت و سخت بوده و در واقع زا مواد درجه دوم ساخته می شود و همین می تواند باعث شود تا شما در استفاده های طولانی مدت دچار مشکل راه رفتن شوید.
  • محصول پاشنه مخفی مردانه و زنانه مدل خارجی ساخته شده از مواد درجه یک بوده و جنس سیلیکون آن بسیار مرغوب و منعطف است و به هیچ در هنگام راه رفتن شما را دچار مشکل نخواهد کرد.


ژل بیتال

پاشنه افزایش قد

محصول ژل بیتال که حتما تبلیغات آنرا در ماهواره ها و یا در دیگر سایت ها مشاهده کرده اید می تواند خیلی زود و با هزینه ای اندک و بدون هیچگونه عوارضی برای شما به میزان 5 سانتیمتر بلندی قد را به همراه داشته باشد و این یعنی شما برای همیشه می توانید با مشکل کوتاهی قد خود خداحافظی نمایید.از این محصول مخصوصا در عروسی ها و یا در مجالس خاص و مهم بیشتر استفاده می کنند و فرقی هم ندارد که برای آقایان و یا خانم ها مورد استفاده قرار گیرد. در فروشگاه های اینترنتی اگر سری زده باشید با قیمت های متفاوتی از این محصول مواجه می شوید که یکی زا مهمترین علت های آن در کیفیت به کار رفته رد این کالا است. ابتدا باید بدانید که ژل طبی افزایش قد از جنس سیلیکون می باشد و حال اینکه این سیلیکون به کار رفته تا چه حد دارای مرغوبیت باشد تایین کننده قیمت نهایی کالا خواهد بود.

محصول ژل افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش 5 سانتیمتر قد و کیفیت متوسط با قیمت 19800 تومان.

محصول ژل طبی افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد 5 سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت 24800 تومان.نحوه استفاده از محصول

استفاده از محصول ژل سیلیکونی اصلا کار سختی نیست و کافیست تا شما لایه های موجود در بسته را بروی هم قرار دهید و همانطور که در تصاویر ملاحضه می کنید انها را تنظیم کرده و سپس کفی ایجاد شده را درون کفش خود و در زیر کفی می توانید جاسازی کرده و بدون اینکه کسی متوجه حضور چنین محصولی در کفش های شما شود می توانید به میزان 5 سانتیمتر بر قد خود بیافزایید. از این کفی ژله ای مخصوصا در مهمانی و ها و مجالس عروسی می توان بهترین استفاده را برد و بدون اینکه بخواهید هزینه ای خاصی کنید و یا نگران عوارض احتمالی ان باشید در یک چشم بر هم زدن بر میزان قد خود می افزایید.ما در سایت دو مدل ایرانی و خارجی را قرار داده ایم . عزیزانی که به دنبال ژل افزایش قد ارزان هستند و نمی خواهد مدت زمان طولانی از این محصول استفاده کنند بهتر است مدل ایرانی را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. اما برای افرادی که کیفیت برایشان مهم است و در اولویت قرار دارد حتما پیشنهاد می کنیم از محصول با کیفیت خارجی استفاده نمایید.

پاشنه مخفی ژله ای


خرید پستی

برای تهیه ژل بلندی قد می توانی بروی دکمه های خرید پستی که در زیر قرار داده ایم کلیک نمایید و همین الان و درعرض چند دقیقه سفارش خود را ثبت نمایید. ما محصول لژ افزایش قد را برای تمامی نقاط کشور به صورت پستی ارسال می کنیم و بعد از دریافت کالا توسط مشتری هزینه را از ایشان خواهیم گرفت. این فرصت برای تمامی عزیزانی که همین الان در سایت ما حضور دارند مهیا شده است. محصول ژل افزایش دهنده قد در مقایسه با روش های استفاده از دارو هم از هزینه بسیار پایینی برخوردار بوده و هم اینکه اصلا و به هیچ عنوان دارای عوارض جانبی نخواهد بود و شما با خیال راحت می توانید از ان استفاده نمایید.

محصول پاشنه مخفی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش 5 سانتیمتر قد و کیفیت متوسط با قیمت 19800 تومان.

محصول پاشنه افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد 5 سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت 24800 تومان.


خرید ژل طبی افزایش قد

کفی مخفی کفش

محصول ژل افزایش قد بیتال می تواند در یک چشم بر هم زدن برای شما به میزان حداکثر 5 سانتیمتر بلندی قد را به همراه بیاورد و این کار با هزینه ای اندک و بدون هیچگونه عوارض جانبی قابل انجام شدن است.شما از محصول ژله افزایش قد فوق می توانید برای استفاده در مهمانی ها و مجالس عروسی استفاده کرده و ظاهر و قد و قامت خود را در مقابل دیگران بلندتر از قبل جلوه نمایید. این محصول بدون اینکه برای شما رد راهه رفتن مشکلی ایجاد کند می تواند برای شما تا 55 سانتیمتر بلندی قد را به همراه داشته باشد. در برخی از فروشگاه های متفرقه شاهد هستیم که محصول ژل افزایش دهنده قد را با کیفیتی بسیار پایین و قیمت های ارزان تر در حال عرضه کردن هستند . دقت داشته باشید این محصول اگر دارای کیفیت پایینی باشد نه تنها برای شما زیاد دوام نخواهد آورد بلکه در حین راه رفتن نیز می تواند موجب خستگی پاهایتان و بروز سر درد نیز شود.شما برای تهیه محصول ژل افزایش دهنده ی قد با کیفیت بالا تنها از فروشگاه هایی معتبر و مجاز اقدام به رخید نمایدی و به خاطر چند هزار تومان ارزان تر پول خود را صرف تهیه محصولات تقلبی و بی کیفیت نکنید. همناطور که از نامش نیز مشخص است ژل افزایش قد سیلکونی ساخته شده مواد سیلیکونی بوده و به راحتی قابل انعطاف درون پاهایتان است. شما با استفاده از این محصول می توانید بدون کمترین دردسری و براحتی با هزینه ای اندک به قد و قامت ایده آل خود دست یابید.


ژل طبی افزایش قد betall اصل

قد بلند شوید

برای خرید پاشنه افزایش قد شما در هر کجای ایران عزیز که باشید کافیست تا بروی دکمه های خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.محصول کفی ژله ای کفش برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده بوده و به دلیل اینکه لایه های آن قابل تفکیک است می توانید از آن در هر کفشی استفاده کنید و بنا به فضایی که در اختیار دارید تعداد لایه های آنرا کم و زیاد کنید. عزیزانی که به دنبال خرید ژل افزایش قد ارزان باید بدانند که محصولات تقلبی درون بازار دارای قیمت بسیار پایین تری هستند و البته باید بدانید که اینگنه محصولات نه دارای استاندارد لازم بوده و نه اینکه دارای دوام و کیفیت خوبی هستند. در میان سایر روش هایی که می توان برای بلند تر شدن قد استافده کرد به نظر میرسد که محصول ژل بلند قدی یکی از کم هزینه ترین و عملی ترین روش هایی است که برای این منظور می توان مورد استفاده قرار داد.در کل می توان اینگونه توضیح داد که لژهای افزایش قد راه حلی بسیرا مناسب و البته کم هزینه هستند تا شما بدون ترس از عوارض جانبی بتوانید در همان لحظه به قد و قامت ایده آل خود دست یابید.همانگونه درر بالا نیز توضیح دادیم ما علاوه بر محصول ایرانی که دارای کیفیت متوسطی است از محصول ژل طبی افزایش قد betall اصل نیز در فروشگاه استفاده کرده ایم و شما می توانید با کمی هزینه بیشتر محصولی بسیار باا کیفیت و اصلی را تهیه نمایید. جهت خرید اینترنتی ژل افزایش قد مدل ایرانی با قیمت 19800 تومان بروی دکمه زیر کلیک کنید جهت تهیه محصول ژل افزایش قد اصل خارجی با قیمت 24800 تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید. مقالات


ن : مهران
ت : چهارشنبه 8 فروردين 1397

عوامل تعیین کننده رشد جسمانی و افزایش قد
رشد جسمانی سریع، مهم‌ترین مشخصه اولین سال زندگی است. قد و وزن تقریبا به موازات یکدیگر رشد می‌کنند، اگرچه بین کودکان همسن از نظر قد و وزن تفاوت وجود دارد، ولی نمونه‌ای یافت می‌شود که تمام کودکان در آن حدود با یکدیگر مشترک هستند.
قد
قد نوزاد در هنگام تولد ۴۵- ۴۰ سانتیمتر است. در طی دو سال نخست، قد به سرعت افزایش می‌یابد، پس از چهار ماه اول، قد نوزاد به طور متوسط ۵۷ تا ۶۰ سانتیمتر، در هشت ماهگی ۶۰ تا ۶۸ سانتیمتر و در یک سالگی ۶۸ تا ۷۳ سانتیمتر می‌شود.
در دو سالگی قد نوزاد به ۷۸ تا ۸۳ سانتیمتر افزایش می‌یابد. در ۵ سالگی قد کودک دو برابر نوزادی است، یعنی حدود ۹۰ سانتیمتر می‌شود. از ۵ سالگی تا آغاز نوجوانی رشد کندتر خواهد شد. از ده تا چهارده سالگی، در دختران و از دوازده تا شانزده سالگی در پسران، یک دوران سریع رشد دیده می‌شود، پس از آن رشد خیلی کند شده تا اینکه انسان بالاخره در هجده تا بیشت سالگی به حداکثر رشد خود می‌رسد. از دوران کودکی می‌توان تا اندازه‌ای پیش‌بینی کرد که قد کودک در هنگام بلوغ چه مقدار خواهد بود.


وزن
وزن کودک بهترین شاخص سلامتی است. وزن نوزاد به طور متوسط ۶ تا ۹ پوند (۷۲/۲ تا ۰۹/۴ کیلوگرم) است. در پنج تا شش ماهگی، وزن نوزاد دو برابر و در پایان سال اول سه برابر می‌شود.
پس از یک سالگی تا قبل از بلوغ، حد متوسط افزایش وزن در هر سال ۴ تا ۶ پوند (۸۱/۱ تا ۷۲/۲ کیلوگرم) است. در هر بار معاینه،کودک وزن می‌شود. چنانچه وزن کودک بیشتر یا کمتر از حد معمول باشد لازم است که پزشک آگاه نمود. از روی جدول شماره ۱ می‌توان قد و وزن تقریبی شیرخواران و کودکان را به دست آورد.
– جداول نمونه‌ای که برای افزایش قد و وزن و سن تهیه گردیده برای ارزیابی رشد کودکان قابل استفاده می باشند ولی در ضمن باید مقایسه وضع فعلی کودک با وضع گذشته خود او نیز به عمل آید.
۱٫ بهترین جداول نمونه قد و وزن و سن آن است که از کودکانی که تغذیه خوب را داشته‌اند تهیه گردیده باشد، در ضمن آن کودکان نماینده ملیت‌های مختلف باشند به عبارت دیگر برای ملیت‌های مختلف جداول جداگانه‌ای تهیه گردد.
۲٫ کودکانی که اندازه بدن آنها با جداول نمونه انحراف دارد ولی بدن آنها رشد و نمو کرده و سایر مشخصات کودکان تندرست را دارا هستند، سالم و تندرست می‌باشند.
۳٫ کودکای که وزن بدنشان یا اندازه قد و سنشان هماهنگی ندارد، در فعالیت‌های روزانه زودتر خسته شده و قدرت تحمل آنها کم خواهد بود.
۴٫ یکی از عوارض مشخص بدی تغذیه در کودکان، یکی،وزن آنهاست که با وزن کردن مرتب آنها به طور ماهانه و یا سه ماه یک بار به دست می‌آید.
۵٫ زیاد شدن وزن بدن با افزایش مواد شیمیایی و حجم عضلات و اندام بدن توام است و البته اندازه‌گیری وزن بدن تنها وسیله برای تشخیص وضع عمومی تغذیه کودک نیست.
۶٫ پسران و دختران هم سن در سن بلوغ ممکن است به اندازه چهار الی پنج سال اختلاف رشد جسمی با هم داشته باشند.

از دیگر مقالات ما بازدید نمایید :
پاشنه مخفی افزایش قد , خرید پاشنه افزایش قد , خرید ژل طبی افزایش قد , ژل افزایش قد در اصفهان


ن : مهران
ت : يکشنبه 13 اسفند 1396

بلند شدن و درمان کوتاهی قد در بزرگسالان چگونه امکان پذیر است ؟

رویای افزایش قد همواره یکی از مهمترین دغدغه های بشر بوده است و همیشه افراد با هر قد و اندازه ای که بوده اند دوست داشتند تا کمی بلند قد رت از حالت فعلی خود نشان داده شوند. شاید تماسل به داشتن قدی بلند بر می گردد به مسایل روانی و اینکه برای افراد اعتماد به نفس خوبی را می تواند به همراه داشته باشد. ما در این بخش از سایت تهران ژل می خواهیم به موضوع بلند شدن قد در بزرگسالان بپردازیم .پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید :

قبل از اینکه بخواهیم به عواملی که می تواند در درمان کوتاهی قد در بزرگسالان موثر باشد بپردزایم لازم است یک توضیح کلی در مورد عوامل اصلی و نحوه رشد قد به شما عزیزان بدهیم . در یک دسته بندی کلی مهمترین عواملی که می تواند بر میزان بلند شدن قد افراد موثر باشد در سه دسته قرار گرفته اند :

عوامل ژنتیکی

عوامل محیطی

عوامل تغذیه

بلند شدن قد در بزرگسالان

در مورد موارد ژنتیکی تقریبا کاری از دست ما بر نمی آید و چیزی است که به صورت وراثتی به ما رسیده و نمی توان کاری کرد.اما این بدان معنی نیست که شما دیگر نا امید شوید و فکر کنید هیچ راهی برای بلند شدن قد وجود ندارد.در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا در مورد بلند شدن قد در بزرگسالان برایتان توضیحات کاملی را ارائه دهیم :

داشتن خواب کافی و منظم یکی زا ممترین عوامل رشد قد در افراد محسوب می شود:

تحقیقات علمی ثابت کرده است که هورمون های رشد در ساعات اولیه خواب و مخصوصا خواب شبانه در بدن شروع به فعالیت می کنند و همین امر نشان دهنده اهمیت داشتن خوابی کافی و منظم است. اگر بتوانید این روند را به منظم انجام دهید در کنار سایر ترفندهای دیگری که به شما آموزش خواهیم داد می تواند نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد.

اما در درمان کوتاهی قد در بزرگسالان توصیه به ورزش کردن را بسیار شنیده ایم :

ورزش کردن می تواند عامل مهمی در تحریک غدد رشد در بدن انسان شود و اگر بتوانید به خبوی این غدد را تحریک نمایید می توانید امیدوار باشید حتی بعد از سن بلوغ هم شاهد رشد قد خود باشید.در این باره بیشتر توصیه شده است افراد به انجام ورزش های کششی بپردازند : حرکاتی همچون آویزان شدن از بارفیکس و یا خم شدن به سمت پایین و لمس انگشتان پا به نحوی که زانو خم نشود و یا انجام حرکات شنا می تواند در این زمینه بسیار موثر باشد.

برای درمان کوتاهی قد در بزرگسالان توصیه به داشتن برنامه غذایی مناسب شده است :

برنامه غذایی که حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی لازم و پروتین ها باشد می تواند به خوبی تمام نیازهای بدن را برطرف کرده وشرایطی را فراهم خواهد کرد تا استخوان ها به رشد طولی خود ادامه دهند. از جمله این مواد غذایی می توان به نوشیدن منظم و روزانه شیر اشاره کرد. این نشویدنی با کلسیم بسیار بالای که در خود جای داده می تواند عامل مهمی در رشد استخوان های شما به حساب آید.

درمان کوتاهی قد در بزرگسالان

برای بلند شدن قد در بزرگسالان گاهی تزریق هورمون رشد پیشنهاد می شود :

این امر باید حتما زیر نظر یک پزشک متخصص صورت گیرد و با نظر ایشان شما اقدام به این کار نمایید. متاسفانه اخیرا تبلیغات زیادی در مورد انواع داروهایافزایش قد در اینترنت مشاده شده که به هیچ عنوان توضیه نمی کنیم بدون در نظر گرفتن نظر پزشک اقدام به مصرف چنین داروهایی نمایید.

در مان کوتاهی قد بزرگسالان با جراحی از دیگر روش هایی است که می توان پیشنهاد داد :

این روش هم باید حتما با نظر یک پزشک متخصص ضورت گیرد . در ضمن باید بدانید هزینه های اینگونه عمل های جراحی بسیار بالا بوده و همچنین عملی سخت و طاقت فرسا می باشد و در ضمن می تواند در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی برای بیمار عوراض مختلفی را به همراه داشته باشد.

بلند شدن قد در بزرگسالان

اما شانس بلند شدن قد در بزرگسالان تا چه حد می تواند باشد ؟

در زیر ما بر اساس گروه های سنی مختلف شانس میزان افزایش قد را برای هر کدام ذکر کرده ایم :

شانس بسیار بالا: دختران تا زیر ۱۲ سال و پسران زیر ۱۴ سال .

شانس متوسط: دختران زیر ۱۸ سال و پسران زیر ۲۰ سال .

شانس کم: دختران بالای ۲۰ و پسران بالای ۲۳ سال .

یا بخت و یا اقبال: دختران بالای ۲۵ و پسران بالای ۲۸ سال .

بسیاری سوال می پرسند که برای درمان کوتاهی قد در بزرگسالان باید از چه نوع رژیم های غذایی استافده کرد ؟

برنامه غذایی شما هر چه باشد باید منبع کاملی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی و پروتین ها را در خود جای دهد.پروتینی که مصرف می نید باید تا جای ممکن از منابع حیوانی تامین شود. مانند : گوشت قرمز-تخم مرغ- ماهی-شیر

اام مواد معدنی مهمی که حتما باید در برنامه غذایی خود قرار دهید عبارتند از :

کلسیم – منیزیم-فسفر-روی

برای تامین منابع کلسیم بدن می توانید به مصرف شیر و ماست و کره و پنیر روی بیاورید.

برای تامین میزان فسفر و منیزیم مورد نیاز بدن هم می توانید زا منابعی همچون گوشت قرمز و حبوبات استفاده کنید.

بهرتین نوع گوشت می تواند در انواع غذاهای دریایی یافت شود. انواع ماهی و میگو می تواند در این مورد برای شما بسیار مفید و موثر باشد.

درمان کوتاهی قد در بزرگسالان

اما اگر شما عزیزان به دنبال روشی هستید که همین الان نتیجه آنرا ردیافت کنید و فرصت ندارید تا زمانی را برای این کار سپری کنید و می خواهید به یک مهمانی و جلسه مهم بروید و دوست تا چند سانتیمتر بروی قد خود بیاروید ما پیشنهاد می کنیم الز محصولی به نام پاشنه افزایش قد استفاده کنید. این محصول در واقع نوعی کفی طبی است و می تواند برای شما به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر بلندی قد را به همراه داشته باشد.

برای تهیه کفی ژله ای کفش می توانید همین الان به یکی از روش های زیر اقدام به تهیه این محصول نمایید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و به همین راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

میتوانید جهت تهیه ژل افزایش قد ارزان با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید مشخصات کامل پستی خود را از قبیل : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول _ نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و از این طریق سفارش خود را ثبت نمایید.


کفی ژله ای کفش , کفی ژله ای افزایش قد , خرید کفی ژله ای افزایش قد , ژل افزایش قد در شیراز


ن : مهران
ت : سه شنبه 10 بهمن 1396

بلند شدن قد باعث افزایش اعتماد به نفش در افراد می شود و شاید همین دلیل باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال راه های افزایش قد باشند. ما امروز در این بخش در سایت تهران ژل چندین راه طبیعی افزایش قد را به شما اموزش خواهیم داد که انجام انها می تواند چنانچه به صورت منظم و مرتب انجام شود باعث رشد قد شما شود.البته اگر در فضای مجازی جستجویی کرده باشید حتما با روش های مختلفی که اداعا می کنند می تواند به بلندی قد شما کمک کند روبرو خواهید شد .

یکی از این روشها استفاده از داروهایی بری این مظنور است. ما به شدت توصیه می کنیم هیچگاه اقدام به مصرف سرخود اینگونه داروها نکنید و تنها با نظر یک پزشک متخصص اقدام به مصرف هرگونه دارویی نمایید .چرا که ممکن است علاوه بر اینکه هزینه زیادی را بابت این قرص و داروها متقبل شوید در نهایت نتیجه لازم را نیز دریافت نکنید و در ضمن عوارض جانبی بسیاری نیز شما را تهدید خواهد کرد.

هیچ چزی بهتر از روش های طبیعی افزایش قد نیست چرا کهخ اولا هیچگونه عوارض جانبی برای شما در بر نخواهد داشت ودوم اینکه برای انجام انها نیاز به پرداخت هزینه خاصی نمی باشید.معمولا اکثر روش های طبیعی به انجام یک سری حرکات ورزشی ختم می شوند و در کنار ان داشتن یک برنامه غذایی حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی در کنار آن.

در مورد رژِم غذایی می توان اینگونه توضیح داد که باید بتوانید در برنامه غذایی روزانه خود تمامی مواد مورد نیاز بدن را قرار دهید و از اواع ویتامین ها گرفته تا پروتین های مورد نیاز و مواد معدنی لازم برای رشد را در غذاهایی که می خورید قرار دهید.این کار نیازمند یک مشورت کامل با پزشک تغذیه است و او می تواند در این راه به شما مشاوره ای خوب ارائه دهد.

بعد از اینکه توانستید برنامه غذایی خوب را برای خود تنظیم نمایید برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید نیاز است تا حتما به روشی اقدام به تحریک غدد رشد در بدن نمایید و چه چیزی بهتر از انجام حرکات ورزشی کششی که می تواند در این راستا تاثیر فوق العاده برای شما به همراه داشته باشد.

در برنامه غذایی شما باید به اندازه کافی کلسیم وجود داشته باشد. می توانید این مقدار را رد غذاهایی همچون ماهی و سویا و گوشت مرغ بیابید.هیچگاه به دنبال مصرف غذاهای اماده و فست فودی نروید چرا که دقیقا مانعی بزرگ برای رشد قدی شما محسوب خواهند شد.

اما از دیگر راه های طبیعی افزایش قد را می توان به داشتن خواب کافی اشاره کرد. شما باید بتوانید رد طی شبانه روز به اندازه کافی استحرات نمایید. مخصوصا خواب شب بسیار برای شما رد این زمینه مفید است چرا که دقیقا هورومون های رشدی در ساعات اولیه خواب شبانه شروع به ترشح و فعالیت خواهند کرد و این بهرتین فرصت است تا شما به انچه که می خواهید دست یابید.

یکی از مهمترین عواملی که در تایین میزان قد شما موثر است عوامل ژنیتیکی هستند. بسیاری معتقد هستند این عامل تا حدود ۶۰ تا ۸۰ در صد می تواند تاثیر گذار باشد اما تنها این عامل دخیل نیست و نوع برنامه غذایی و نوع فعالیت بدنی و میزان خواب که رد بالا به آن اشاره شد می تواند درکنا عوامل ژنتیکی نقش بسیار تایین کننده ایداشته باشد.

برای اینکه بتوانید از راه های طبیعی برای افزایش قد بیشترین استفاده را ببرید باید سعی کنید هیچگاه به مصرف سیگار و الکل نپردازید چرا که این دو عامل دقیقا نقطه مقابل شما هستند و به صورت بسیار زیاید بروی میزان رشد شما می توانند تاثیرات منفی داشته باشند.

سوالی که بسیاری از افراد در این باره پرسیده اند این است که آیا مصرف کافین در راههای طبیعی افزایش قد می تواند باعث ایجاد خلل شود ؟

به صورت کلی اینگونه می توان عنوان کرد که خود کافئین به هیچ وجه تاثیری بر عدم رشد قد شما ندارد اما مساله اینجاست که وجود کافئین زیاد باعث خواهد شد تا شما خواب کمتری داشته باشید و همین امر موجب خواهد شد تا فرصت لازم برای فعالیت هورومون های رشدی که در خواب شروع به کار می کنند کمتر شود.

نا امید نشوید و اگر سن شما از سن بلوغ گذشته باز هم بدانید که اگر با برنامه جلو بریود این امکان وجود دارد که بتوانید شاهد افزایش قد خود باشید . باید برنامه غذایی خوبی را پیاده سازی و اجرا نمایید و هیچگاه دست از فالیت های ورشی و حرکات کششی برنداری تا به نتیجه لازم دست یابید.

اما به جز روش طبیعی افزایش قد می توان از موارد دیگری که غیر طبیعی هستند نیز استفاده کرد مانند استفاده از عمل های جراحی که انجام انها بسیار پر هزینه و دردناک می باشند.عمل جراحی یکی از راههای افزایش قد است که بیشتر در کشور کره ی جنوبی رواج دارد. با این که این عمل بسیار سنگین و دردناک است، هر روز به تعداد طالبان آن افزوده می شود. در این عمل به صورت کنترل شده استخوان های ساق و در برخی موارد ران را برش می دهند.

سپس به وسیله ی یک میله دوباره این استخوان ها را به هم جوش می دهند. ممکن هم می باشد که به طور عمدی استخوان ها را بشکنند و فاصله ی بین آن ها را زیاد کنند و با تزریق دارو های خاص و روش های دیگر در بدن را وادار به استخوان سازی در این نواحی کنند. هر دوی این روش ها بسیار درناک است و دوره ی ریکاوری طولانی و سنگینی هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی دارند. قبل از این عمل آزمایش های متعددی را بر روی مراجعه کننده انجام می دهند تا مطمئن شوند که شخص هم از نظر فیزیکی و هم روحی شرایط این عمل را دارد. هزینه این عمل نیز بسیار بالا می باشد و جدا از عمل شخص باید هزینه های لازم برای ریکاوری را پرداخت کند.
امروزه قرص های افزایش قد بسیار رواج پیدا کرده اند. تبلیغات ماهواره ای به طور مداوم وعده ی افزایش ۸ سانتیمتری قد در کوتاه ترین زمان را به بزرگسالان می دهند. اما حقیقت این است که این قرص ها نه تنها کوچکترین تاثیری در قد شما ندارند؛ بلکه سلامتیتان را به خطر میاندازند. از کار افتادن کبد و کلیه، تغییرات هورمونی و ناراحتی های معده گوشه ای از عوارض جبران نا پذیر این قرص ها می باشد.

اما در کنار تمامی توضیحاتی که ارائه دادیم محصولی هم وجود دارد با نام کفی ژله ای افزایش قد که در واقع نوعی پد طبی می باشد.این محصول دارای ۱۰ لایه است و شما انرا در زیر کفی کفش خود قرار خواهید داد و می تواند برای شما حداکثر تا ۵ سانتیمتر افزایش قد را به همراه داشته باشد.

امیدواریم مقاله ای که درباره راه های افزایش قد طبیعی برایتان اماده کرده ایم مفید واقع شود و بتوانید از ان استفاده نموده و در نهایت بهترین نتیجه را کسب نمایید.


ژل بلند قدی , ژل افزایش قد در مشهد , ژل طبی افزایش قد betall اصل , ژل افزایش قد در کرج , ژل افزایش قد در اصفهان , ژل افزایش قد در تبریز , ژل افزایش قد در شیراز


ن : مهران
ت : يکشنبه 17 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر